שח"ם - ארגון השחקנים והשחקניות בישראל

שיגעון בתיאטרון - "דברי אליי כמו גשם"

שיגעון בתיאטרון - שח"ם ותיאטרון מלינקי מזמינים אתכם להצגה "דברי אלי כמו הגשם" מאת טנסי וויליאמס, שתתקיים היום ומחר 9-10.12.14 במרכז לתרבות שבגן מאיר ת"א. לקבלת כרטיסים יש להתקשר לטלפון 054-2488105 עלות כרטיס: 10 ₪ ההנחה תינתן בהצגת כרטיס שח"ם ותקפה לבני זוג

ההצגה מורכבת משתי יצירות מופת קצרות מאת טנסי ויליאמס: "מיועד להריסה" ו"דברי אלי כמו גשם", יצירות שהאירו באור חדש ואפל את טיבה של "אהבה" בעידן המודרני . "מיועד להריסה" – סיפור על אהבה ראשונה. נערה בת 13, נטושה, בודדה, מתגוררת במבנה נטוש המיועד להריסה, מבנה שפעם שקקו בו חיים, שבו הייתה אחותה הגדולה, הנערצת, מסובבת את ראשם של גברברי האזור. על סוללת פסי הרכבת שליד ביתה העזוב פוגשת הנערה בחור, בן 15 שיקח את הקסם המתעתע של המפגש איתה לכל חייו עד לחדר האפל והקר בניו יורק שמתגלה מולנו ב-"דברי אלי כמו גשם". "דברי אלי כמו גשם"- סיפור על אהבה אחרונה. הסיפור מתרחש במרכז העולם – ניו יורק, ועוסק באנשי השוליים שלו. זוג המקיים לאורך השנים אהבה מיואשת. הם אינם יכולים לחיות ביחד אך גם אינם מסוגלים להפרד. השיח ביניהם מנוהל בקוים כמעט מקבילים, שאולי לא ייפגשו יותר לעולם.

תרגום: יפים ריננברג, במאי: איגור ברזין, שחקנים: אנה סטפן ודימה רוס, עיצוב תפאורה, תלבושות ותאורה: ודים קשרסקי, סאונד, תאורה, וידאו וניהול טכני: ויטלי סורוקין, ביצוע תלבושות: וולנטינה סטטס, קריאה: רועי חן, "גשם" – אבי גופמן, צילום: נמרוד גולן, צילום חזרות: ולדימיר בורקוב, צילום וידאו של ההצגה: אלונה איב.